Brand: SAPIR
Model: SAPIR SP-1223 HC24, Модла за печење пити со керамичка внатрешнос
Stock:
Product Code: 67177
Viewed: 711

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1223 HC24, Модла за печење пити со керамичка внатрешност, не содржи никакви хемиски елементи непогодни за здравјето, димензии 24x6.8 цм
Advanced Filter
Бренд SAPIR
Related Products