Бренд: ST
Краток опис: ST EF60WF, Superior Technology, Електричен шпорет 60x60цм, бела
Достапност:
Шифра: 67158
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1478

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST EF60WF, Superior Technology, Електричен шпорет 60x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 електрични рингли, светло во рерната, термостат, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019