Бренд: Asus
Краток опис: Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4G LTE, White color, Dual SIM, Disp
Достапност:
Шифра: 67126
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1069

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4G LTE, White color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 720 x 1280 pixels (267 ppi pixel density), Multitouch, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Corning Gorilla Glass 4, Asus ZenUI, CPU Quad-core Cortex-A53, Chipset Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 & Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615, GPU Adreno 306, RAM 2 GB, Internal memory 16 GB, microSD, up to 128 GB, Primary Camera 13 MegaPixels, f/2.0, laser autofocus, dual-LED (dual tone) flash, Camera Feautures Geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR, Video 1080p@30fps, Secondary Camera 5 MegaPixels, f/2.0, autofocus, LoudSpeaker, 3.5mm jack, Micro-SIM, Network GSM/HSPA/LTE, WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v4.0, A2DP, EDR, GPS Yes, with A-GPS, GLONASS, NFC, FM radio, microUSB v2.0, USB Host, Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass, Removable Li-Po 3000 mAh battery, Operating system Android OS, v5.0 (Lollipop), planned upgrade to v6.0 (Marshmallow), Dimensions 152.5 x 77.2 x 10.8 mm, Weight 170 grams, P/N:
Напреден Филтер
Бренд Asus
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 16GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 2GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира