Дознајте први за сите новости!

Gorenje W 72X2
Gorenje W 72X2

Gorenje W 72X2


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 17,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 730 Ден.
Клуб Акција: 15,590 Ден.
48 Рати Без Камата 365 Ден.
Бренд: Gorenje
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 67021
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Gorenje W 72X2, Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг, 600 вртежи, Електронски програматор, 18 програми,Одложен почеток на перење (24 часа), Еко програм 30c, Туш систем, Заштита за деца,Систем за контрола на стабилноста (SCS), Регулирање на температурата, Економично перење, Регулирање на бројот на вртежи, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A++, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm)
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
LCD Дисплеј Не
Боја Бела Боја
Број на вртежи 600 Вртежи
Енергетска Класа А ++ Енергетска Класа
Капацитет 7 Килограми
Тип фронтално полнење
Широчина 60 сантиметри STANDARD
Платежни картички