Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 49FB5500, 49" (125cm) FULLHD SMART LED TV + Wifi, Re
Достапност:
Шифра: 67015
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN 49FB5500, 49" (125cm) FULLHD SMART LED TV + Wifi, Resolution 1920x1080, 600 Hz CMP, Contrast 4.000 : 1, DVB-T2/C/S2 MPEG4 HEVC (H.265), DLNA, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Напреден Филтер
Бренд Telefunken
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 39'' (99cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019