Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TFR 312W, Фрижидер со долна комора, бела боја, Direct
Достапност:
Шифра: 66977
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TFR 312W, Фрижидер со долна комора, бела боја, Direct cooling, дел за одржување 172л, замрзнувачки дел 57л, стаклени полици, А+ енергетска класа, Димензии 170x54x61 цм
Напреден Филтер
Бренд Telefunken
LCD Дисплеј Не
NO FROST Не
Боја Бела Боја
Висина 175 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип Со долна комора за замрзнување
Широчина 55 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela