HITACHI Remote Control Black, R/C 5100

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

HITACHI Remote Control Black

  • Бренд: Hitachi
  • Краток опис: HITACHI Remote Control Black, R/C 5100
  • Шифра: 66929
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SAMSUNG UE65MU8002TXXH

SAMSUNG UE65MU8002TXXH

SAMSUNG UE65MU8002TXXH, 65" (165cm) Premium UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Active Crys..

Редовна Цена 149,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

82,999 Ден.

Grundig cleaning tissues 50pcs

Grundig cleaning tissues 50pcs

Grundig cleaning tissues 50pcs, model 38677..

Редовна Цена 179 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

179 Ден.

SONY CMTSBT100.CEL

SONY CMTSBT100.CEL

SONY CMTSBT100.CEL, Exclusive Mini HiFi system with CD, Bluetooth and NFC, USB port, black/silver, F..

15,990 Ден.

SONY HTXF9000.CEL

SONY HTXF9000.CEL

SONY HTXF9000.CEL, 2.1ch soundbar with with Dolby Atmos, Wi-Fi, Bluetooth, Soundbar 200W, wireless s..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

25,999 Ден.

SAMSUNG 49KU6512

SAMSUNG 49KU6512

SAMSUNG 49KU6512, 49" (124cm) Curved (4200R) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, SUltra HD ..

Редовна Цена 57,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

DVD BLURAY PHILIPS BDP2700/12

DVD BLURAY PHILIPS BDP2700/12

DVD BLURAY PHILIPS BDP2700/12..

Редовна Цена 6,490 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,990 Ден.

SAMSUNG UE40M5002AKXXH

SAMSUNG UE40M5002AKXXH

SAMSUNG UE40M5002AKXXH, 40" (102cm) Full HD LED TV, Resolution 1.920x1.080, PQI 200, tuner DVB-T2/C,..

Редовна Цена 24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

ST-43KL5500 43

ST-43KL5500 43" (109cm)

ST-43KL5500 43" (109cm), Superior Technology, Android SMART LED TV, integrated WiFi, FullHD, Resolut..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

17.99.1120-10 VALUE LCD Wall M

17.99.1120-10 VALUE LCD Wall M

17.99.1120-10 VALUE LCD Wall Mount Kit, 1 Joint, black..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Remote Control for ST-40KL5500

Remote Control for ST-40KL5500

Remote Control for ST-40KL5500..

399 Ден.

ONE FOR ALL SV1295

ONE FOR ALL SV1295

ONE FOR ALL SV1295, TC Antenna Ourdoor, Built-in wide band amplifier, Gain 40dB..

1,199 Ден.

SONY BDVE4100.CEL

SONY BDVE4100.CEL

SONY BDVE4100.CEL, 3D Smart Blu-ray 5.1 Home Cinema System with Bluetooth and NFC, 2x Tall boy speak..

22,990 Ден.

SONY BRAVIA KD65XE9005BAEP

SONY BRAVIA KD65XE9005BAEP

SONY BRAVIA KD65XE9005BAEP, 65" (164cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motion..

Редовна Цена 139,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

99,999 Ден.

JVC CS-J6820U

JVC CS-J6820U

JVC CS-J6820U, 15 x 20cm (6" x 8") 2-Way Coaxial Speakers, 2-Way Coaxial, 250W Peak/30W RMS Power, F..

Редовна Цена 2,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,099 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, ТВ Аксесоари