BaByliss Isyliss G496E, Безжичен Депилатор, 22 дискови, 1900 вртежи во минута, 700 акции во секунда, 40мин автономна работа, 2 брзини - прва за тело, втора за нозе, Главата се вади и се мие, четка за чистење, протекционо капаче, Батерија на полнење

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

BaByliss Isyliss G496E

  • Бренд: BaByliss
  • Краток опис: BaByliss Isyliss G496E, Безжичен Депилатор, 22 дискови, 1900 врт
  • Шифра: 66889
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Beurer GERMANY FC 90 Kor Pureo

Beurer GERMANY FC 90 Kor Pureo

Beurer GERMANY FC 90 Kor Pureo Ionic Skin care ANTI AGING, Апарат за нега на кожа со јонизација, про..

Редовна Цена 5,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,599 Ден.

BaByliss Miniliss G596E

BaByliss Miniliss G596E

BaByliss Miniliss G596E, Депилатор, 60 дискови, двојна глава, 2000 вртежи во минута, 2000 акции во с..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Philips FC8377/09

Philips FC8377/09

Philips FC8377/09, Правосмукалка, Боја Бела, според директиви на ЕУ, Моќност на моторот 750 W, ниво ..

Редовна Цена 9,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,799 Ден.

Braun MR320

Braun MR320

Braun MR320, Рачен блендер, боја бела, моќност 450 W, две брзини, додаток сад за пасирање, иноксна м..

Редовна Цена 3,049 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,134 Ден.

ST HMRB-500DWR

ST HMRB-500DWR

ST HMRB-500DWR, Superior Technology, Бела/црвена боја, Рачен миксер со Ротирачки сад, бело/сива боја..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Philips HD9359/90

Philips HD9359/90

Philips HD9359/90, Термо бокал, Inox, Моќност 2200W, Запремнина 1,7 Л, Одбирање температура 40, 60, ..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер B200

AQUAPHOR Резервен филтер B200

AQUAPHOR Резервен филтер B200, капацитет 4000л вода, за употреба со MODERN..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Gorenje S 400 W

Gorenje S 400 W

Gorenje S 400 W, Бела боја, Моќност на моторот: 400 W, Стаклен сад (можност за користење во микробра..

Редовна Цена 1,850 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,750 Ден.

BOSCH BSN2010 Правосмукалка

BOSCH BSN2010 Правосмукалка

BOSCH BSN2010 Правосмукалка, Црвено сива боја, 2000W, Air Clean II Филтер, 3 литри MegaFilt SuperTEX..

5,499 Ден.

ST E825EI Superior Technology

ST E825EI Superior Technology

ST E825EI Superior Technology, Безжична машинка за потстрижување и бричење 6 во 1, Потстрижување, бр..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Philips HD8917/09

Philips HD8917/09

Philips HD8917/09, Кафемат, Инокс, Saeco Incanto Super-automatic espresso machine, 1850W, Integrated..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

52,999 Ден.

Gorenje S 400 EA

Gorenje S 400 EA

Gorenje S 400 EA, Сецкалник, Сино-Бела боја, Моќност на моторот: 400 W, Стаклена посуда (можност за ..

Редовна Цена 2,150 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,150 Ден.

Tefal BL313A38

Tefal BL313A38

Tefal BL313A38, Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 500W, 6 подвижни ножиња, капацитет на садот 1,75л,..

Редовна Цена 4,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,839 Ден.

Tefal Invissia Saute pan + lid

Tefal Invissia Saute pan + lid

Tefal Invissia Saute pan + lid B3093242, Тефлон длабока тава 24цм, со стаклен капак, Thermo-SpotTM и..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Депилатори