Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Pro 180 Small C319Е, Професионално Фигаро, црно златна
Достапност:
Шифра: 66875
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 586

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Pro 180 Small C319Е, Професионално Фигаро, црно златна боја, Брзо загревање, Варијабилна температура до 180 степени температура, Sublim touch обложување, Спирала во конусна форма, Дијаметар 19мм
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
Можеби ќе Ве интересира