Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HWB5030, Греалка за бања, 2KW, вклучена метален бар за
Достапност:
Шифра: 66787
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 225

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi HWB5030, Греалка за бања, 2KW, вклучена метален бар за крпи, IP21 Протекција, IP24 Протекција од вода
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира