Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1972-H1, Кварцна греалка, бела боја, 3 греачи, 1200W/80
Достапност:
Шифра: 66631
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 691

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1972-H1, Кварцна греалка, бела боја, 3 греачи, 1200W/800W/400W, безбедносно исклучување, секогаш ладно куќиште, заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира