Granit Ekoline Даска за пеглање, со класични ногарки, 113x35 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Granit Ekoline Даска за пеглањ

  • Бренд: Granit
  • Краток опис: Granit Ekoline Даска за пеглање, со класични ногарки, 113x35 цм
  • Шифра: 66601
    Лагер:
  • Редовна Цена: 949 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 729 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 949 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips HD9015/30

Philips HD9015/30

Philips HD9015/30, Апарат за правење леб, Боја бела, 12 Програми, Опции за грамажа за леб-750гр/1000..

Редовна Цена 7,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,599 Ден.

SAPIR ZEPHYR Z-1500-J

SAPIR ZEPHYR Z-1500-J

SAPIR ZEPHYR Z-1500-J, Отварач за вино, лесно и без напор отварање, компактен дизајн..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

BOMANN WK 560

BOMANN WK 560

BOMANN WK 560, Електричен бокал за вода, Бела/Ванила боја, 1.7Л капацитет, греач од нерѓосувачки чел..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

De Longhi ECI 341.BZ Distinta

De Longhi ECI 341.BZ Distinta

De Longhi ECI 341.BZ Distinta, Future Bronze, Апарат за еспресо кафе и капучино, 15 бари, Правење пе..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Tefal FV9770E0

Tefal FV9770E0

Tefal FV9770E0, Пегла на пареа, Боја Темно Сина, 3000W, регулирачка пареа 55г/мин, ударна пареа 220г..

Редовна Цена 5,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

BaByliss E650E

BaByliss E650E

BaByliss E650E, Безжичен тример за нос и уши, заштитно капаче, 1x АА батерија - не е вклучена..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

AQUAPHOR 60LB-F-D Апарат за ав

AQUAPHOR 60LB-F-D Апарат за ав

AQUAPHOR 60LB-F-D Апарат за автоматско загревање и ладење вода со филтрација, ЛЦД Дисплеј, Компресор..

Редовна Цена 20,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

Metalac Ѓезве 4 декор 2449Ц

Metalac Ѓезве 4 декор 2449Ц

Metalac Ѓезве 4 декор 2449Ц..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

Tefal PP1070VO

Tefal PP1070VO

Tefal PP1070VO, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Бела со цветови, Стаклена, Капацитет од 100г ..

Редовна Цена 949 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

949 Ден.

BOSCH MKM6003

BOSCH MKM6003

BOSCH MKM6003, Мелница за кафе и шејкер во прав, Црна боја , 180W, за 75gr кафе во зрно, нерѓосувачк..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

Tefal BL850D38

Tefal BL850D38

Tefal BL850D38, Блeндер, Боја Инокс-црна,Моќност 1400W, 3 Автоматски програми, 6 подвижни ножиња, ка..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

BOSCH TAT6101

BOSCH TAT6101

BOSCH TAT6101, Tостер , светло сива боја, private collection серија, 900W,за 2 парчиња тост, електро..

2,499 Ден.

Philips HP6342/00

Philips HP6342/00

Philips HP6342/00, Машинка за бричење на нозе, Безжична, 2 x AA батерии, мокро и суво користење, кап..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

BOSCH TDA2329

BOSCH TDA2329

BOSCH TDA2329, Пегла на пареа, Виолетова боја, 2200W, Quick filling, Керамичка palladium-glissee пло..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,099 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Пегли