Бренд: Granit
Краток опис: Granit Ekoline Даска за пеглање, со класични ногарки, 113x35 цм
Достапност:
Шифра: 66601
Прегледи: 151
Редовна Цена: 949 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

729 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 949 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Granit Ekoline Даска за пеглање, со класични ногарки, 113x35 цм
Напреден Филтер
Бренд Granit

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира