NITEC М03, Мирис за клима уреди, Bouquet

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

NITEC М03

  • Бренд: NITEC
  • Краток опис: NITEC М03, Мирис за клима уреди, Bouquet
  • Шифра: 66558
    Лагер:
  • Редовна Цена: 79 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 69 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 79 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST GAC-12INV WIFI

ST GAC-12INV WIFI

ST GAC-12INV WIFI, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер сo вграден WiFi, Ладење 3.20KW..

Редовна Цена 25,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

ST HL-117HNP

ST HL-117HNP

ST HL-117HNP, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштит..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

ST QH-03

ST QH-03

ST QH-03, Superior Technology, Кварцна греалка, 800W, два режима на работа 400W или 800W,заштита од..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

PANASONIC CS-Z12SKEW-M/CU-Z12S

PANASONIC CS-Z12SKEW-M/CU-Z12S

PANASONIC CS-Z12SKEW-M/CU-Z12SKE, ETHEREA, ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер со тенок модерен дизајн MADE..

Редовна Цена 59,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

52,999 Ден.

Philips AC4158/00

Philips AC4158/00

Philips AC4158/00, Анти-вирус филтер за прочистувач и навлажнувач на воздух, за AC4080/10..

Редовна Цена 4,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,699 Ден.

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри за Одвлажнувач на воздух Dehumidifier LE70..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

Beurer GERMANY Filter SET LR 3

Beurer GERMANY Filter SET LR 3

Beurer GERMANY Filter SET LR 330, Сет од филтри за замена на модел на апарат за прочистување воздух ..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

Beurer GERMANY LE 40

Beurer GERMANY LE 40

Beurer GERMANY LE 40, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 12 литри за 24 часа, Осветлен ЛЦ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

NITEC М07

NITEC М07

NITEC М07, Мирис за клима уреди, Green apple..

Редовна Цена 79 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

69 Ден.

NITEC М04

NITEC М04

NITEC М04, Мирис за клима уреди, Pine..

Редовна Цена 79 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

69 Ден.

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 1800

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 1800

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 18000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 4.87KW и Греење 5.09KW, Скри..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

44,999 Ден.

Alfa Етаж Рустикал Камин на цв

Alfa Етаж Рустикал Камин на цв

Alfa Етаж Рустикал Камин на цврсто гориво, Приклучок на парно, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 14KW, ..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,050 Ден.

ST TAC-24INV WIFI

ST TAC-24INV WIFI

ST TAC-24INV WIFI, Superior Technology, 24000 BTU SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Поврзување и целосна ко..

Редовна Цена 49,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

44,999 Ден.

Victoria BORA

Victoria BORA

Victoria BORA, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи д..

Редовна Цена 13,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Додатоци