Notice: Undefined variable: _REQUEST in /var/www/setec.mk/system/library/request.php on line 26 TESY CN 03 200 MIS + Метални д
TESY CN 03 200 MIS + Метални држачи со тркалца, Панелен конвектор, 2KW, со Tesy Метални Држачи за Панелна греалка Конвектор со Тркалца, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 40 до 60 кубици, димензии 45x9x83цм, 5.62кг тежина, можност за монтирање на ѕид, Универзални Држачи за Конвектор Метални со Тркалца, Боја Бела

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

TESY CN 03 200 MIS + Метални д

  • Бренд: TESY
  • Краток опис: TESY CN 03 200 MIS + Метални држачи со тркалца, Панелен конвекто
  • Шифра: 66390
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    3,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

De Longhi VH400

De Longhi VH400

De Longhi VH400, Овлажнувач за воздух, сина боја, 4.5л капацитет на резервоар, 15часа континуирана р..

Редовна Цена 3,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,399 Ден.

De Longhi HWB4530

De Longhi HWB4530

De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, Моќност 2000W, Две нивоа на работа 20..

Редовна Цена 4,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

Atlantic F17 design

Atlantic F17 design

Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со механички терм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Philips AC4124/10

Philips AC4124/10

Philips AC4124/10, HEPA филтер за AC4012/10..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

ST BFH-2000K TOWEL

ST BFH-2000K TOWEL

ST BFH-2000K TOWEL, Superior Technology, Ѕидна Греалка за во бања, Вентилаторска, Водоотпорна, 2000W..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќност 2400W, Термостат, 2 степени на г..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,769 Ден.

ST CHG-2000NP

ST CHG-2000NP

ST CHG-2000NP, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, две нивоа 1000/..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

Schneider JHE-25 MD

Schneider JHE-25 MD

Schneider JHE-25 MD, Панел Конвектор, Боја Бела, 2.5КW, загревање до 25м/2, термостат, регулација на..

Редовна Цена 6,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

BioEnergy Point

BioEnergy Point

BioEnergy Point, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 100% бука..

Редовна Цена 219 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

189 Ден.

Alfa Term AT 27

Alfa Term AT 27

Alfa Term AT 27, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност ..

Редовна Цена 58,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

53,500 Ден.

ST Корпа за дрва

ST Корпа за дрва

ST Корпа за дрва, Superior technology, голема..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

ST PN-2500

ST PN-2500

ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, ..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец, боја Кафеава емајлирана, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 189 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

169 Ден.

Alfa печка на пелети LUCA

Alfa печка на пелети LUCA

Alfa печка на пелети LUCA, Црна боја, моќност 8,5kw, загревање на површина од 110m3-140m3, 42-53 м2,..

Редовна Цена 48,050 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

43,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор