-11%
Крив - ребраст ќунец, боја Кафеава емајлирана, Дијаметар: f120mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Крив - ребраст ќунец

  • Бренд: ST
  • Краток опис: Крив - ребраст ќунец, боја Кафеава емајлирана, Дијаметар: f120mm
  • Шифра: 66358
    Лагер:
  • Редовна Цена: 189 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 169 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 189 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Дополнителна опрема за греење на дрво