Прав ќунец,боја Кафеава емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Прав ќунец

  • Бренд: ST
  • Краток опис: Прав ќунец,боја Кафеава емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f12
  • Шифра: 66356
    Лагер:
  • Редовна Цена: 189 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 169 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 189 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Skladova Tehnika NORMA FT

Skladova Tehnika NORMA FT

Skladova Tehnika NORMA FT, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црн..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TK

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TK

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TKE, Модел 2018, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гара..

Редовна Цена 54,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

46,999 Ден.

KOPER NIKO

KOPER NIKO

KOPER NIKO, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво..

7,699 Ден.

PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TK

PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TK

PANASONIC CS-KE50TKE/CU-KE50TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 59,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

50,999 Ден.

Midea MB-12N1D0-I / MB-12N1D0-

Midea MB-12N1D0-I / MB-12N1D0-

Midea MB-12N1D0-I / MB-12N1D0-O, MISSION FullDC SMART WIFI ИНВЕРТЕР Клима уред со греачи на компресо..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

25,999 Ден.

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат..

Редовна Цена 29,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,500 Ден.

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-O, MISSION FullDC SMART WIFI ИНВЕРТЕР Клима уред со греачи на компресо..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

37,999 Ден.

SHARP FZY30SFE

SHARP FZY30SFE

SHARP FZY30SFE, Заменски (ХЕПА + филтер за миризби), за модели FUY30EUW, KC930EUW, трајност 2 години..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

ST 101

ST 101

ST 101, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 9KW, за..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,499 Ден.

ST HL-105VNP

ST HL-105VNP

ST HL-105VNP, Superior Technology, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита ..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

549 Ден.

ST GAC-18INV WIFI

ST GAC-18INV WIFI

ST GAC-18INV WIFI, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер сo вграден WiFi, Ладење 5.13KW..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

ST EDGE 23

ST EDGE 23

ST EDGE 23, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 23KW, Црвен со сиви стр..

Редовна Цена 81,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

77,999 Ден.

ST GAC-12INV WIFI

ST GAC-12INV WIFI

ST GAC-12INV WIFI, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер сo вграден WiFi, Ладење 3.20KW..

Редовна Цена 25,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Дополнителна опрема за греење на дрво