Бренд: ST
Краток опис: Прав ќунец,боја Кафеава емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f12
Достапност:
Шифра: 66356
Прегледи: 169

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Прав ќунец,боја Кафеава емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира