Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75 до 100 м3, одвод f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 67кг, Димензии: В:Ш:Д: 865:455:442mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Alfa Elita 2

  • Бренд: AlfaPlam
  • Краток опис: Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќн
  • Шифра: 66310
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 12,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,300 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Electrolux Optibreeze X3 12K

Electrolux Optibreeze X3 12K

Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIWE, 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер со скриен дисплеј..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Кафеава емајлирана, должина 0,5м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 1,249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,149 Ден.

ST CHG-2000 MODERN

ST CHG-2000 MODERN

ST CHG-2000 MODERN, Superior Technology, Луксузна Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, т..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

Skladova Tehnika LUX

Skladova Tehnika LUX

Skladova Tehnika LUX, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да ко..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

De Longhi DEX 14

De Longhi DEX 14

De Longhi DEX 14, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух Дехумидифиер, Капацитет 14л на 24 ча..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Philips AC4080/10

Philips AC4080/10

Philips AC4080/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, Идеален за простории до 43 м2, Vi..

Редовна Цена 28,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,199 Ден.

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на повр..

Редовна Цена 15,200 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,100 Ден.

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Кремова, Моќност од 8KW максимална..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

Smederevac MBS 10 RS Бел

Smederevac MBS 10 RS Бел

Smederevac MBS 10 RS Бел, Лев, шпорет на цврсто гориво Термостат, Моќност од 11KW, загревње на површ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Skladova Tehnika Komfort 21 AK

Skladova Tehnika Komfort 21 AK

Skladova Tehnika Komfort 21 AKXL, камин на цврсто гориво со челична плотна и челичен покрив над плот..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Подметач за камин HP100

Подметач за камин HP100

Подметач за камин HP100, фарбан, 1000 x 650 x 1,2 mm..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Сива, Моќност од 6KW, загревње на површина до 104..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Alfa печка на пелети Kommo 21

Alfa печка на пелети Kommo 21

Alfa печка на пелети Kommo 21, печка на пелети за централно греење, моќност 21kw, Крем боја, загрева..

Редовна Цена 89,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

82,999 Ден.

Plamen Trenk

Plamen Trenk

Plamen Trenk, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на по..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,299 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво