Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќн
Достапност:
Шифра: 66310
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 88
Редовна Цена: 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,300 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75 до 100 м3, одвод f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 67кг, Димензии: В:Ш:Д: 865:455:442mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.