Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje HB 804 QR, Стапчест миксер, Моќност 800 W, Inox-Црвена б
Достапност:
Шифра: 66297
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 298

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje HB 804 QR, Стапчест миксер, Моќност 800 W, Inox-Црвена боја, Inox Нож, Маталка, сад за сецкање, сад за матење, Капацитет на садот за матење 0,8 Литри, Турбо копче, Постоље за складирање на стапниот миксер и садовите
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Можеби ќе Ве интересира