Atlantic F117 design 2.500W, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Димензии (Ш x В): 902 x 451 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Atlantic F117 design 2.500W

  • Бренд: Atlantic
  • Краток опис: Atlantic F117 design 2.500W, Панелна греалка Конвектор со електр
  • Шифра: 66267
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    4,799 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST SM ECO 50

ST SM ECO 50

ST SM ECO 50, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 50KW, Сиво црвена бој..

Редовна Цена 129,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

119,999 Ден.

ST CHG-2000NP

ST CHG-2000NP

ST CHG-2000NP, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, две нивоа 1000/..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

Beurer GERMANY LB 88 Black Dua

Beurer GERMANY LB 88 Black Dua

Beurer GERMANY LB 88 Black Dual, Овлажнувач за воздух, црна боја, вклучени 15 анти бигор перничиња, ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

ST RETRO

ST RETRO

ST RETRO, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 8KW, ..

Редовна Цена 8,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, електронски регулационе..

Редовна Цена 4,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,299 Ден.

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar, Луксузна греалка за бања со дупли држач за пешкири, Вентилаторска, Бела боја, Тајм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

De Longhi HCM2030

De Longhi HCM2030

De Longhi HCM2030, Портабл Конвектор со ногарки и можност за монтажа на ѕид, Моќност 2000W, 3 нивоа ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

ST PN-2500

ST PN-2500

ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, ..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

SAMSUNG AQ12TSBNCEE

SAMSUNG AQ12TSBNCEE

SAMSUNG AQ12TSBNCEE, Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладе..

Редовна Цена 24,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

TESY HL-202 H

TESY HL-202 H

TESY HL-202 H, Калорифер, 2.0KW, Регулационен термостат, 2 нивоа на работа 1.0KW и 2.0KW, Ултра тиво..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-O, MISSION FullDC SMART WIFI ИНВЕРТЕР Клима уред со греачи на компресо..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

37,999 Ден.

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Подметач за камин HP100

Подметач за камин HP100

Подметач за камин HP100, фарбан, 1000 x 650 x 1,2 mm..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Elegant 1200

Elegant 1200

Elegant 1200, Правосмукалка за пепел, Крем боја, 3 години гаранција, 1200W, 5 слојна заштита (издув..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор