Дознајте први за сите новости!

INDESIT CAA 55 NX
INDESIT CAA 55 NX

INDESIT CAA 55 NX


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 17,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 750 Ден.
Клуб Акција: 15,499 Ден.
48 Рати Без Камата 375 Ден.
Бренд: INDESIT
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 66257
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
INDESIT CAA 55 NX, Фрижидер со долна комора, INOX, Direct cooling, 260л, 155л фрижидерски дел, 105л замрзнувач, А+ енергетска класа, антибактериска заштита, полица за јајца, 13 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 174x54.5x58 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Не
NO FROST Не
Боја INOX/Сребрена Боја
Висина 175 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип Со долна комора за замрзнување
Широчина 55 сантиметри
Платежни картички