Бренд: Koper
Краток опис: KOPER HARMONY, Камин кој може да користи дрво, лигнит или брикет
Достапност:
Шифра: 66234
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 165

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
KOPER HARMONY, Камин кој може да користи дрво, лигнит или брикет како гориво со вградена фурна, Тежина: 89 Kg Надворешни димензии: 495*470*1015 mm, Димензии на фурна: 330*430*170 mm, Димензии на огниште: 400*360*390 mm, Номинална моќ на греење: 9 KW, Макс. моќ на греење: 10.5 KW, Мин. промаја на оџак: 12 Pa, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 121-142, Капацитет на загревање m2: 45-53, Енергетска ефикасност: 75 (%)
Напреден Филтер
Бренд Koper

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира