KOPER HARMONY, Камин кој може да користи дрво, лигнит или брикет како гориво со вградена фурна, Тежина: 89 Kg Надворешни димензии: 495*470*1015 mm, Димензии на фурна: 330*430*170 mm, Димензии на огниште: 400*360*390 mm, Номинална моќ на греење: 9 KW, Макс. моќ на греење: 10.5 KW, Мин. промаја на оџак: 12 Pa, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 121-142, Капацитет на загревање m2: 45-53, Енергетска ефикасност: 75 (%)

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

KOPER HARMONY

  • Бренд: Koper
  • Краток опис: KOPER HARMONY, Камин кој може да користи дрво, лигнит или брикет
  • Шифра: 66234
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена:

    16,090 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,090 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Alfa R-46 De Lux 2

Alfa R-46 De Lux 2

Alfa R-46 De Lux 2, шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован, Боја Кафена Шатиранa, Моќност од 5KW, ..

Редовна Цена 16,700 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,700 Ден.

ST SM ECO 50

ST SM ECO 50

ST SM ECO 50, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 50KW, Сиво црвена бој..

Редовна Цена 129,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

119,999 Ден.

Gorenje D 16 M

Gorenje D 16 M

Gorenje D 16 M, Одвлажнувач на воздух, Бела боја, Вкупна приклучна моќ: 350 W, Одвлажнува 16 литри н..

Редовна Цена 14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,799 Ден.

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6KW, загревње на површина до 104..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Philips AC1214/10

Philips AC1214/10

Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 63 м2, Vit..

Редовна Цена 19,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,599 Ден.

Vaillant VER100

Vaillant VER100

Vaillant VER100, Панел Конвектор, Боја Бела, 1 КW, загревање до 10м/2, термостат, регулација на темп..

Редовна Цена 4,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,199 Ден.

Alfa Дормо

Alfa Дормо

Alfa Дормо, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 183м3, загревање на површина..

Редовна Цена 31,100 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,200 Ден.

KOPER PICOLO 2

KOPER PICOLO 2

KOPER PICOLO 2, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи ..

7,990 Ден.

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior technology, за модел VCAC-900Y..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец, боја Црна, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 179 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

149 Ден.

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 R32

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 R32

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 R32 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.5KW и Греење 3.5KW, Ск..

26,999 Ден.

NITEC М02

NITEC М02

NITEC М02, Мирис за клима уреди, Anti tabac..

Редовна Цена 79 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

69 Ден.

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert, Вграден камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW,..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

Универзални Тркалца за Конвект

Универзални Тркалца за Конвект

Универзални Тркалца за Конвектор..

Редовна Цена 559 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

559 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво