Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина до 65м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 185:460:485mm, 2 одводи f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 103кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:915:565mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Alfa Rеgular-46 Термо 2

  • Бренд: AlfaPlam
  • Краток опис: Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бе
  • Шифра: 66110
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 15,200 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 14,100 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,200 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црна, Камин..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R, Шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 5KW, Термоста..

Редовна Цена 16,400 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,300 Ден.

SHARP FZD40HFE

SHARP FZD40HFE

SHARP FZD40HFE, Заменски ХЕПА филтер за модели KC-D50EUW, KC-D40EUW, KC-D40EUB, трајност 10 години..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

ST TAC-18SOO

ST TAC-18SOO

ST TAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 5.27KW и Греење 5.42KW, Скрие..

Редовна Цена 23,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

Smederevac MBS Royal 900

Smederevac MBS Royal 900

Smederevac MBS Royal 900, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Црвена, Моќност од 9KW,..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,499 Ден.

Atlantic F119 2.000W + KIT

Atlantic F119 2.000W + KIT

Atlantic F119 2.000W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Нов модерен ултра те..

Редовна Цена 4,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,899 Ден.

ST RETRO

ST RETRO

ST RETRO, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 8KW, ..

Редовна Цена 8,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

ARISTON DEOS 20S

ARISTON DEOS 20S

ARISTON DEOS 20S, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 20 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

ST TAC-48CHSA/C

ST TAC-48CHSA/C

ST TAC-48CHSA/C, Superior Technology, 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер, Голем ЛЦД Дисп..

Редовна Цена 84,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

75,999 Ден.

ST CHG-2000BE

ST CHG-2000BE

ST CHG-2000BE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со држачи за на под и за на ѕид, Црна ..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површи..

Редовна Цена 15,200 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,100 Ден.

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат, ..

Редовна Цена 29,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,500 Ден.

De Longhi HCX9120E

De Longhi HCX9120E

De Longhi HCX9120E, Ексклузивен Конвектор Slim Style HiFi, ЛЕД Дисплеј, Моќност 2000W, 3 нивоа на м..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,999 Ден.

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS, шпорет на цврсто гориво Термостат, Лев, Никлован, Боја Бела, Моќност од 11KW, ..

Редовна Цена 13,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Шпорети на цврсто гориво