Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бе
Достапност:
Шифра: 66110
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 50
Редовна Цена: 15,200 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,100 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,200 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина до 65м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 185:460:485mm, 2 одводи f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 103кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:915:565mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.