Дознајте први за сите новости!

INDESIT XWA 71252 W EU
INDESIT XWA 71252 W EU

INDESIT XWA 71252 W EU


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 15,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 667 Ден.
Клуб Акција: 13,999 Ден.
48 Рати Без Камата 334 Ден.
Бренд: INDESIT
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 66094
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
INDESIT XWA 71252 W EU, INNEX Series, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1200 вртежи, LCD дисплеј, Push &Wash копче со кое автоматски се отстрануваат над 20 дамки од алишта на само 30 степени, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Полиестер, Goretex, најлон, микрофибер, Специјлани спорт програми, Програма за обувки, Golden Woolmark програма која овозможува перење на алишта со ознака за рачно перење, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 59дб, А++ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x54 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Да
Боја Бела Боја
Број на вртежи 1200 Вртежи
Енергетска Класа А ++ Енергетска Класа
Капацитет 7 Килограми
Тип фронтално полнење
Широчина 60 сантиметри STANDARD
Платежни картички