Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT XWA 71252 W EU, INNEX Series, Машина за перење алишта, Б
Достапност:
Шифра: 66094
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 759

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT XWA 71252 W EU, INNEX Series, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1200 вртежи, LCD дисплеј, Push &Wash копче со кое автоматски се отстрануваат над 20 дамки од алишта на само 30 степени, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Полиестер, Goretex, најлон, микрофибер, Специјлани спорт програми, Програма за обувки, Golden Woolmark програма која овозможува перење на алишта со ознака за рачно перење, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 59дб, А++ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x54 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Да
Боја Бела Боја
Број на вртежи 1200 Вртежи
Енергетска Класа А ++ Енергетска Класа
Капацитет 7 Килограми
Тип фронтално полнење
Широчина 60 сантиметри STANDARD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира