Дознајте први за сите новости!

Samsung SM-G935F Galaxy S7 Edge
Samsung SM-G935F Galaxy S7 Edge

Samsung SM-G935F Galaxy S7 Edge


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 30,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1292 Ден.
Клуб Акција: 26,999 Ден.
48 Рати Без Камата 646 Ден.
Бренд: Samsung
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 65953
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Samsung SM-G935F Galaxy S7 Edge, Black color, Display Curved 5.5 inches, 1440 x 2560 pixels (534 ppi pixel density), Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Corning Gorilla Glass back panel, IP68 certified - dust proof and water resistant over 1.5 meter and 30 minutes, Samsung Pay (Visa, MasterCard certified), CPU Quad-core 2.3 GHz Cortex-A53 + quad-core 1.6 GHz Cortex-A53, Chipset Exynos 8890 Octa, GPU Mali-T880 MP12, RAM 4GB, Internal Memory 32GB, microSD, up to 200 GB (dedicated slot), Primary Camera 12 MegaPixels, f/1.7, 26mm, phase detection autofocus, OIS, LED flash, Camera Feautures 1/2.6`` sensor size, 1.4 nm pixel size, geo-tagging, touch focus, face detection, Auto HDR, panorama, Video 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@240fps, HDR, dual-video rec., Secondary Camera 5 MegaPixels, f/1.7, 22mm, dual video call, Auto HDR, LoudSpeaker, 3.5mm jack, Sim slot: Single SIM (Nano-SIM), Network GSM/HSPA/LTE, WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 32GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 4GB
Платежни картички