Rowenta CV5090

Rowenta CV5090

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

Rowenta CV5090, Фен за коса, Боја бело-сива, Моќност 2300W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Јон функција, Функција респект, Закачалка на рачката...
Редовна Цена
2,299 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
2,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,299 Ден. Ден.
Бренд: Rowenta
Шифра: 65723
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 2
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

Rowenta CV5090, Фен за коса, Боја бело-сива, Моќност 2300W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Јон функција, Функција респект, Закачалка на рачката

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.