Дознајте први за сите новости!

Rowenta CV5090
Rowenta CV5090

Rowenta CV5090


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 2,299 Ден.
48 Рати Без Камата 48 Ден.
Бренд: Rowenta
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 65723
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Rowenta CV5090, Фен за коса, Боја бело-сива, Моќност 2300W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Јон функција, Функција респект, Закачалка на рачката
Платежни картички