Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV7650D0, Фен за коса, Боја црна-розева, моќност 2000W,
Достапност:
Шифра: 65721
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 318

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV7650D0, Фен за коса, Боја црна-розева, моќност 2000W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух,Концентратор, Дифузер, Јон функција, Функција респект, Технологија Power Silence, Професионален АС мотор, Закачалка на рачката
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира