Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje K 10 W, Термо Бокал, Бела боја, Запремнина 1 л, Моќност
Достапност:
Шифра: 65527
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 310

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje K 10 W, Термо Бокал, Бела боја, Запремнина 1 л, Моќност на загревање 1.300 W,Ротација 360° , Автоматско исклучување, индикатор за вода, Филтер на одлив
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019