Дознајте први за сите новости!

Gorenje HB 804 E
Gorenje HB 804 E

Gorenje HB 804 E


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 3,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 159 Ден.
Клуб Акција: 3,450 Ден.
48 Рати Без Камата 80 Ден.
Бренд: Gorenje
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 65520
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Gorenje HB 804 E, Стапчест миксер, Моќност 800 W, Inox-Црна боја, Inox Нож, Маталка, сад за сецкање, сад за матење, Капацитет на садот за матење 0,8 Литри, Турбо копче, Постоље за складирање на стапниот миксер и садовите
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Платежни картички