Дознајте први за сите новости!

Gorenje W 6423/S
Gorenje W 6423/S

Gorenje W 6423/S


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 19,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 834 Ден.
Клуб Акција: 18,650 Ден.
48 Рати Без Камата 417 Ден.
Бренд: Gorenje
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 65492
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Gorenje W 6423/S, Senso Care SLIM Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј 6.5кг, 1200 вртежи, Електронски програматор, Aqua stop 23, програми, Регулирање на Звучен сигнал, температурата,Одложен почеток на перење (24 часа), Регулација на вртежи, Заштита за деца, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+++, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 450mm (45cm)
Платежни картички