Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje BM 900 W, Апарат за печење леб, Бела боја, Моќност: 600
Достапност:
Шифра: 65455
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1109

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje BM 900 W, Апарат за печење леб, Бела боја, Моќност: 600 W, LCD екран,Големина на лебот: 750 - 900 g, Управување: со копче, Автоматско исклучување, Одложен старт, Програм за растење на тестото, Програм за припрема на тестото, Функција одржување на топлината, Посуда за мерење, Тефлонска посуда која се отстранува,Контролно стакло,
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019