Бренд: ST
Краток опис: ST DF-2000WI, Superior Technology, Фритеза, Инокс, 2000W, 3л кап
Достапност:
Шифра: 65307
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1175

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST DF-2000WI, Superior Technology, Фритеза, Инокс, 2000W, 3л капацитет, контрола на температура, заштита од прегревање, Нелеплива површина, отстранлив сад, отстранлив греач
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира