TESY CN 02 251 MAS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 50 до 70 кубици, димензии 40x10,5x95цм, 6.4кг тежина, можност за монтирање на ѕид

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

TESY CN 02 251 MAS

  • Бренд: TESY
  • Краток опис: TESY CN 02 251 MAS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо
  • Шифра: 64934
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Beurer GERMANY LR 200

Beurer GERMANY LR 200

Beurer GERMANY LR 200, Прочистувач на воздух, бела боја, трослоен систем на прочистување на воздухот..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

ST CHG-2000NP

ST CHG-2000NP

ST CHG-2000NP, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, две нивоа 1000/..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

ST H1107G Superior technology

ST H1107G Superior technology

ST H1107G Superior technology, Греалка на гас од нерѓосувачки челик - ПЕЧУРКА, за надворешна употреб..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

ST FH-06HE

ST FH-06HE

ST FH-06HE, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита ..

Редовна Цена 849 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

SAPIR SP-1970-X

SAPIR SP-1970-X

SAPIR SP-1970-X, Електрична Греалка, бела боја, 2KW, термостат, 3 нивоа на работа, Топло, Многу топ..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

ST HYDRO KAMIN 20

ST HYDRO KAMIN 20

ST HYDRO KAMIN 20, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со црвен страничен ..

Редовна Цена 72,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

66,999 Ден.

Gorenje OPTIHEAT 2000MP

Gorenje OPTIHEAT 2000MP

Gorenje OPTIHEAT 2000MP, Панелна греалка, Приклучна моќ: 2000 W, Тајмер, Димензии (ШхВхД): 92 х 43 х..

Редовна Цена 5,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,490 Ден.

Smederevac MBS Royal 900

Smederevac MBS Royal 900

Smederevac MBS Royal 900, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Темно Кремова, Моќност ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

Victoria Maestro

Victoria Maestro

Victoria Maestro, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да корист..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

SAMDAN 4003 + Телескопски држа

SAMDAN 4003 + Телескопски држа

SAMDAN 4003 + Телескопски држач, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа..

Редовна Цена 2,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Elegant 1200

Elegant 1200

Elegant 1200, Правосмукалка за пепел, Крем боја, 3 години гаранција, 1200W, 5 слојна заштита (издув..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухо..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ST TAC-09SOO

ST TAC-09SOO

ST TAC-09SOO, Superior Technology, 9000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 2.64KW и Греење 2.78KW, Скриен..

Редовна Цена 14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

ST SIMPLE 10

ST SIMPLE 10

ST SIMPLE 10, Superior technology, Камин на пелети, Црно бела боја, Моќност 10KW, 15кг резервоар за ..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор