Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MSM6B700, Стапчест миксер со сецко, сад за мерење и маталк
Достапност:
Шифра: 64918
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 458

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MSM6B700, Стапчест миксер со сецко, сад за мерење и маталка, , Бела боја, 350W, супер тивок и со ниски вибрации, Турбо копче, нога за матење од не рѓосувачки челик, нож со 4 оштрици, со отстранлив нож и капак
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019