Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH BGL452100, Правосмукалка, Црна боја, 2100W, Air clean ХЕПА
Достапност:
Шифра: 64912
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 366

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH BGL452100, Правосмукалка, Црна боја, 2100W, Air clean ХЕПА II филтер погоден за лица со алергии , 5Л врекичка, silence sound 70 децибели, MegaAir SuperTex вреќичка, eлектронска регулација на моќноста, ерго држач, air flow control, приказ за преполнетост на вреќичката, 7м радиус на движење
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Можеби ќе Ве интересира