Brand: INDESIT
Model: INDESIT IWDE 7105 B, Машина за перење и сушење, Бела, 7кг перење
Stock:
Product Code: 64890
Warranty (days): 1830
Viewed: 791

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT IWDE 7105 B, Машина за перење и сушење, Бела, 7кг перење, 5кг сушење, 1000 вртежи, LED дисплеј, Eco Time, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одложено перење, варијабилна брзина, Б енергетска класа, 16 програми на перење и 3 на сушење, Перење свила, Перење и сушење за 45 минути, Бучност на перење 65дб, Б енергетска класа, Димензии: 85x59,5x53,5 cm
Advanced Filter
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Да
Број на вртежи 1000 Вртежи
Капацитет 7 Килограми
Тип фронтално полнење
Широчина 60 сантиметри STANDARD
Related Products