-22%
INDESIT IWC 71051 C ECO

INDESIT IWC 71051 C ECO

Краток опис

INDESIT IWC 71051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм...
Редовна Цена
14,999 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
11,759 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,999 Ден. Ден.
Бренд: INDESIT
Шифра: 64886
Гаранција: 1830 дена
Прегледи: 151
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

INDESIT IWC 71051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм