Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT RAA 24 N (EU), Фрижидер со горна комора, Бел, 226л (184л
Достапност:
Шифра: 64866
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 4241

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT RAA 24 N (EU), Фрижидер со горна комора, Бел, 226л (184л 42л), А енергетска класа, Автоматско одмрзнување, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 14 часа, Можност за промена на вратите, Стаклени полици, Димензии: 139x55x60 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Не
NO FROST Не
Боја Бела Боја
Висина 125 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А Енергетска Класа
Тип Со горна комора за замрзнување
Широчина 70 сантиметри
Можеби ќе Ве интересира