Бренд: ST
Краток опис: Прав ќунец, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm
Достапност:
Шифра: 64838
Прегледи: 33
Редовна Цена: 249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

209 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 249 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Прав ќунец, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.