Прав ќунец, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Прав ќунец

  • Бренд: ST
  • Краток опис: Прав ќунец, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm
  • Шифра: 64838
    Лагер:
  • Редовна Цена: 249 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 209 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 249 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8, Superior technology, Камин на пелети, Црно црвена боја, Моќност 8KW, 10кг резервоар за ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќност од 6KW, загревње на површина од ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,300 Ден.

ST SF-40N

ST SF-40N

ST SF-40N, Superior Technology, Вентилатор бело/сива боја со високо подножје, Дијаметар 40цм, 1.3м в..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

ROWENTA SO5115F0

ROWENTA SO5115F0

ROWENTA SO5115F0, Вентилаторска греалка - хоризонтална, црна боја, 2400W, прилагодлива температура, ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Victoria Крив - ребраст ќунец

Victoria Крив - ребраст ќунец

Victoria Крив - ребраст ќунец Црн, 90 степени, 150, revision..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

ST Алат за чистење камини ТF4

ST Алат за чистење камини ТF4

ST Алат за чистење камини ТF4, Superior technology, со четири алатки..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Alfaplam

Alfaplam

Alfaplam, Правосмукалка за пепел, Црвена боја, 2 години гаранција, 1200W, 5 слојна заштита (издувен..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

CENERILL Правосмукалка за пепе

CENERILL Правосмукалка за пепе

CENERILL Правосмукалка за пепел, 1000 W, 18 литри, MADE IN ITALY..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Подметач за камин HP70

Подметач за камин HP70

Подметач за камин HP70, фарбан, 700 x 650 x 1,2 mm..

Редовна Цена 749 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

649 Ден.

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќност 2400W, Термостат, 2 степени на г..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,769 Ден.

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU

SAMSUNG AR18KSWSAWKNEU, SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на ..

Редовна Цена 56,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R, шпорет на цврсто гориво, Лев, Никлован, Боја Бела, Моќност од 5KW, Термостат,..

Редовна Цена 16,400 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,300 Ден.

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Кремова, Моќност од 6KW, загревње на површина до ..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Alfa Central 23

Alfa Central 23

Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 23..

Редовна Цена 36,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,900 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Дополнителна опрема за греење на дрво