Plamen Barun Insert, Вграден камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на површина до 160м3, Отвор за ложење: В:Ш: 350:560mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 410:560:210mm, одвод f180mm, Степен на искористеност 72 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 135кг, Димензии: В:Ш:Д: 590:690:440mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Plamen Barun Insert

  • Бренд: Plamen
  • Краток опис: Plamen Barun Insert, Вграден камин на цврсто гориво, Боја Сивo Ц
  • Шифра: 64820
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 35,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 31,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 35,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Victoria Прав ќунец Црн

Victoria Прав ќунец Црн

Victoria Прав ќунец Црн, 0.5м, 150..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

PANASONIC CS-UZ60TKE/CU-UZ60TK

PANASONIC CS-UZ60TKE/CU-UZ60TK

PANASONIC CS-UZ60TKE/CU-UZ60TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 71,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

65,999 Ден.

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Comfort cool, Ладење 3.5KW Греење 3.8KW, EER 5.1..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

Midea MA-18N1D0-I / MA-18N1D0-

Midea MA-18N1D0-I / MA-18N1D0-

Midea MA-18N1D0-I / MA-18N1D0-O, BLANC FullDC ИНВЕРТЕР Клима уред, 18000BTU, 5300W на ладење, 5600W ..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

Victoria TORINO

Victoria TORINO

Victoria TORINO, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црна, Камин..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R, Шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 5KW, Термоста..

Редовна Цена 16,400 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,300 Ден.

ST C2000C

ST C2000C

ST C2000C, Superior Technology, 2KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 с..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

Smederevac MBS Royal 900

Smederevac MBS Royal 900

Smederevac MBS Royal 900, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Темно Кремова, Моќност ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

ST 101

ST 101

ST 101, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 9KW, за..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,499 Ден.

Beurer GERMANY LB 88 Black Dua

Beurer GERMANY LB 88 Black Dua

Beurer GERMANY LB 88 Black Dual, Овлажнувач за воздух, црна боја, вклучени 15 анти бигор перничиња, ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

KOPER HARMONY

KOPER HARMONY

KOPER HARMONY, Камин кој може да користи дрво, лигнит или брикет како гориво со вградена фурна, Тежи..

16,090 Ден.

Alfa Term AT 20

Alfa Term AT 20

Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќнос..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

48,150 Ден.

De Longhi AC100 резервен филте

De Longhi AC100 резервен филте

De Longhi AC100 резервен филтер..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво