Plamen Amity 3, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на површина до 160м3, Отвор за ложење: В:Ш: 190:335mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:490:290mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 71.3 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 122кг, Димензии: В:Ш:Д: 764:597:519mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Plamen Amity 3

  • Бренд: Plamen
  • Краток опис: Plamen Amity 3, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност
  • Шифра: 64816
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 22,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 17,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 22,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Victoria Крив - ребраст ќунец

Victoria Крив - ребраст ќунец

Victoria Крив - ребраст ќунец Црн, 90 степени, 150, revision..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Philips HU4102/01

Philips HU4102/01

Philips HU4102/01, Филтер за навлажнувач, NanoCloud технологија, за HU4801/01, HU4803/01, HU4813/01..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

KOPER Karina

KOPER Karina

KOPER Karina, печка на пелети, Номинална моќ на греење: 10 KW, Излез на димни гасови: 80 mm, Капацит..

Редовна Цена 53,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

44,999 Ден.

ST Корпа за дрва

ST Корпа за дрва

ST Корпа за дрва, Superior technology, голема..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R, Шпорет на цврсто гориво, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 5KW, Термоста..

Редовна Цена 16,400 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,300 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Кафеава емајлирана, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 289 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

269 Ден.

ST Воздушен разладувач - Air C

ST Воздушен разладувач - Air C

ST Воздушен разладувач - Air Cooler AC168B, Моќност 80W, Капацитет 4 литри, 3 брзини, Проток на возд..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Holzpellets

Holzpellets

Holzpellets, Букови пелети, A1 класа, Вреќичка 15кг, Состав 80% бука, 20% Чам..

Редовна Цена 229 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Beurer GERMANY LE 70

Beurer GERMANY LE 70

Beurer GERMANY LE 70, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 20 литри за 24 часа, Осветлен ЛЦ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Beurer GERMANY LR 200

Beurer GERMANY LR 200

Beurer GERMANY LR 200, Прочистувач на воздух, бела боја, трослоен систем на прочистување на воздухот..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

Alfa Central 23

Alfa Central 23

Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Антрацит, Приклучок на парно, Моќност од 23,..

Редовна Цена 36,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,900 Ден.

ST HL-104V

ST HL-104V

ST HL-104V, Superior Technology, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита од..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

549 Ден.

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R

Alfa R-46S Elegant 2R, шпорет на цврсто гориво, Лев, Никлован, Боја Бела, Моќност од 5KW, Термостат,..

Редовна Цена 16,400 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,300 Ден.

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 1200

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 1200

ARISTON ALYS PLUS 35 MUD0 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.5KW и Греење 3.5KW, Скриен..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво