Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Бо
Достапност:
Шифра: 64806
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 868

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат, загревње на површина од 100 до 130 м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 260:460:440mm, 2 одводи f120mm, Степен на искористеност 85%, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 147.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam
Можеби ќе Ве интересира