Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RO185501, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 1600W, Бучно
Достапност:
Шифра: 64642
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 527

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta RO185501, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 1600W, Бучност 84db, Хартиена Торбичка, Филтер на издув Микрофилтер ,Класична четка со две позиции, четка за паркет. мини четка, метална телескоска рачка, Должина на кабел 5м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира