LENOVO Ideapad 100 - Intel Core I3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3, 500GB 5400rpm, DVD-RW, Webcam 0.3M single microphone, 1 x 1.5W speaker, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, HDMI-out, 4-in-1 card reader, Audio combo jack, RJ-45, 4 Cell 32 WHr, 15.6" HD 1366 x 768, 200 nits, Linux, P/N: 80QQ005DRI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LENOVO Ideapad 100 - Intel Cor

  • Бренд: Lenovo
  • Краток опис: LENOVO Ideapad 100 - Intel Core I3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz), I
  • Шифра: 64495
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 18,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 16,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 18,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ -

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ -

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeFor..

Редовна Цена 33,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,999 Ден.

DELL Inspiron 3162/Windows 10

DELL Inspiron 3162/Windows 10

DELL Inspiron 3162/Windows 10 (White) - Celeron® Dual-Core N3060 1.6GHz, Storage 32GB eMMC, 2GB RAM ..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,499 Ден.

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1

ASUS EPAD CABLE/MHDVGACBL1, for ASUS EPAD TF201/TF300T/TF300TG/TF300TL, Micro HDMI to VGA Cable, P/N..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

ASUS X540MA-DM141 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM141 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM141 ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache, up to 2.7 ..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up t..

Редовна Цена 16,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,499 Ден.

Modecom Trenton Laptop bag 15

Modecom Trenton Laptop bag 15

Modecom Trenton Laptop bag 15,6", Color: Blue, Material: Nylon, Convertible to backpack, Separate co..

Редовна Цена 1,549 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,549 Ден.

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel® HD ..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,499 Ден.

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

27,499 Ден.

Modecom Torino Laptop bag 15

Modecom Torino Laptop bag 15

Modecom Torino Laptop bag 15,6", Color; Red, High quality material (nylon), Original, attractive d..

749 Ден.

Lenovo FLEX Yoga 720-13IKB 2-I

Lenovo FLEX Yoga 720-13IKB 2-I

Lenovo FLEX Yoga 720-13IKB 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache u..

Редовна Цена 64,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

59,999 Ден.

ASUS UX430UA-GV271T - Intel Co

ASUS UX430UA-GV271T - Intel Co

ASUS UX430UA-GV271T - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 4 cores, 8M Cache, 15w), 8GB DDR4 (on-..

Редовна Цена 56,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

49,999 Ден.

967532-0914 Labtec wireless ac

967532-0914 Labtec wireless ac

967532-0914 Labtec wireless accessory kit (Number Pad+Mouse) for notebooks, USB..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,790 Ден.

ASUS X541NA-GO020 (BLACK)

ASUS X541NA-GO020 (BLACK)

ASUS X541NA-GO020 (BLACK), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

ASUS UX410UA-GV097T

ASUS UX410UA-GV097T

ASUS UX410UA-GV097T, Intel Core i3-7100U (2.4GHz, 2 cores, 3M Cache), 4GB DDR4 (onboard, 1 slot free..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

34,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери