Дознајте први за сите новости!

BOSCH TAT6101
BOSCH TAT6101

BOSCH TAT6101


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 2,499 Ден.
48 Рати Без Камата 53 Ден.
Бренд: BOSCH
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 64375
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BOSCH TAT6101, Tостер , светло сива боја, private collection серија, 900W,за 2 парчиња тост, електронско регулирање на степенот на печење, oтстранлив сад за трошки, oтстранлива мрежичка за загревање земички од нерѓосувачки челик
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Платежни картички