Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MAS4201N, Aпарат за нарежување, Бела боја, 110W, моменталн
Достапност:
Шифра: 64364
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 619

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MAS4201N, Aпарат за нарежување, Бела боја, 110W, моментално и трајно вклучување со сигурносно исклучување, електронско регулирање на брзината на вртежи, нож од нерѓосувачки челик, до 17mm дебелина на сечење, заштита за палецот
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019