Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MCM4100, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодување на брз
Достапност:
Шифра: 64357
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 453

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MCM4100, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодување на брзините без степени, LED осветлување, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно, за најмногу 1kg тесто, повеќе наменски нож и плоча за матење, пластичен продолжеток за мешање, плоча за матење, плоча за сечење, плоча за стругање, плоча за помфрит, Блендер 1.25l, цедалка за агруми
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Можеби ќе Ве интересира