Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESBA82, Auto lock manual projection screen, 82" (1.80m x 1.01m), Octagonal housing with 70mm diameter, Slow return, 16:9 Format
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones