BRATECK PAD20-05, Foldable Table Stand for iPad,Galaxy and most 7-10.4" tablets, Slide-in mounting plate, 360°rotation enables portrait and landscape viewing, Flexible arm allows multiple viewing angles, Material: Aluminum & Plastic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

BRATECK PAD20-05

 • Бренд: BRATECK
 • Краток опис: BRATECK PAD20-05, Foldable Table Stand for iPad,Galaxy and most
 • Шифра: 62066
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 1,199 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 1,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Asus Trans Cover for ME173X Gr

Asus Trans Cover for ME173X Gr

Asus Trans Cover for ME173X Grey, PAD-12 TRANSCOVER GY//7/10, 90XB00GP-BSL0I0..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

ASUS X541UV-GO1417T (HD

ASUS X541UV-GO1417T (HD

ASUS X541UV-GO1417T (HD, BLACK), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 (on-board, free sl..

Редовна Цена 29,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

27,499 Ден.

Belkin Universal Cover Book Po

Belkin Universal Cover Book Po

Belkin Universal Cover Book Poly 7" Blue-F7P146cwC01..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), Integ..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

Ucom Notebook cooling fan

Ucom Notebook cooling fan

Ucom Notebook cooling fan..

Редовна Цена 390 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

390 Ден.

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

24,999 Ден.

Hama 49877 Compressed Gas Clea

Hama 49877 Compressed Gas Clea

Hama 49877 Compressed Gas Cleaner, Air duster, 400 ml..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

ASUS X540MA-DM197T / Windows 1

ASUS X540MA-DM197T / Windows 1

ASUS X540MA-DM197T / Windows 10 Home ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

HP Envy 15-AQ273 x360 Converti

HP Envy 15-AQ273 x360 Converti

HP Envy 15-AQ273 x360 Convertible/Windows 10/Touchscreen (Silver) - Intel Core™ i7-8550U 1.8GHz (4MB..

Редовна Цена 44,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

40,999 Ден.

LENOVO Ideapad V110-15IAP - I

LENOVO Ideapad V110-15IAP - I

LENOVO Ideapad V110-15IAP - Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cacheup to 2.4 GHz), Intel HD Graphic..

Редовна Цена 13,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

ASUS X541NA-GO123 (SILVER)

ASUS X541NA-GO123 (SILVER)

ASUS X541NA-GO123 (SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MH..

Редовна Цена 13,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,499 Ден.

Genius LuxePad A120

Genius LuxePad A120

Genius LuxePad A120, Micro USB, For Android Tablet PC and Smartphone 4.0+, Leather case , US/SP/RU..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

ASUS 230W NB Adapter

ASUS 230W NB Adapter

ASUS 230W NB Adapter, 90XB01QN-MPW000, N230W-01 ADAPTER/EU..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Modecom Highfill Laptop bag

Modecom Highfill Laptop bag

Modecom Highfill Laptop bag, 15,6", Color: Black, Material: Nylon, Minimalistic design, Waterproof, ..

849 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Дополнителна опрема за таблети, Футроли за таблети