Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK TV Bracket ELP07-22F, For 17" to 37" LCD/LED TV, Fit mou
Достапност:
Шифра: 62048
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK TV Bracket ELP07-22F, For 17" to 37" LCD/LED TV, Fit mounting patterns up to 220 x 202mm, Max. VESA: 200x200, up to 40kg, low profile - only 10mm
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA