Бренд: ST
Краток опис: ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за центр
Достапност:
Шифра: 60469
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 73
Редовна Цена: 71,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

65,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 71,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со црвен страничен панел, Страничен панел кој се вади, Моќност 15KW, 1.5KW моќност околу каминот, 30кг резервоар за пелети, 30л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 100м2, Тежина 205кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 1.4 до 4.2кг на час, Димензии 565x720x1035 мм
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.