ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со црвен страничен панел, Страничен панел кој се вади, Моќност 15KW, 1.5KW моќност околу каминот, 30кг резервоар за пелети, 30л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 100м2, Тежина 205кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 1.4 до 4.2кг на час, Димензии 565x720x1035 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST HYDRO KAMIN 15

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за центр
  • Шифра: 60469
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 71,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 65,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 71,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips AC4155/00

Philips AC4155/00

Philips AC4155/00, Филтер за комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, за AC4080/10..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2, Вентилаторска греалка, црна боја, 2400W, два мода на работа 1200/2400W, екстремно ..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS, шпорет на цврсто гориво Термостат, Десен, Никлован, Боја Бела, Моќност од 11KW..

Редовна Цена 13,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на

Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на

Fabbygo СЕТ Ќунци за камини на пелети, 80цм, 2x прави ќунц 1м, 2џ прави ќунци 0.5м, 2x право 0.25м. ..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

KOPER NIKO

KOPER NIKO

KOPER NIKO, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво..

7,699 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 418L

WHIRLPOOL SPIW 418L

WHIRLPOOL SPIW 418L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење,..

Редовна Цена 38,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

Gorenje OPTIHEAT 2000GTP

Gorenje OPTIHEAT 2000GTP

Gorenje OPTIHEAT 2000GTP, Панелна греалка, Приклучна моќ: 2000 W, Тајмер, Димензии (ШхВхД): 92 х 43 ..

Редовна Цена 6,790 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,990 Ден.

De Longhi HTF3020

De Longhi HTF3020

De Longhi HTF3020, Хоризонтална Греалка, 2000W, Собен термостат за постигање и одржување на саканата..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,199 Ден.

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 8KW максимална ..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

Victoria TORINO

Victoria TORINO

Victoria TORINO, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Кремова, Моќност од 6KW, загревње на површина до ..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Plamen Trenk

Plamen Trenk

Plamen Trenk, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на по..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,299 Ден.

Skladova Tehnika Diplomat 21B

Skladova Tehnika Diplomat 21B

Skladova Tehnika Diplomat 21B, Камин за централно греење кој може да користи дрво, Боја Црна, Тежина..

Редовна Цена 64,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

54,999 Ден.

De Longhi DEX 12

De Longhi DEX 12

De Longhi DEX 12, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух Дехумидифиер, Капацитет 12л на 24 ча..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Пелети, Камини и печки на пелети